Laturi akuille CDA1802M
Item 1 of 6
Laturi akuille CDA1802M
Tuotetiedot
Laturi sopii seuraaviin malleihin
Tämä laturi sopii useimmille Ryobin LI-ION-, NI-CD-/NiMH-akuille (12–18 V)
1. Eurooppalainen verkkopistoke
2. Tulo: 100V–240V
3. Lähtöjännite: 12–18 V
4. Lähtövirta: Li-ion 3A, Ni-CD/Ni-MH 2A
5. Teho: 85W
| Tuotenro | 83a2b1e97de01f5ca2b8b63e1 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128175063 |
| Sopii merkkiin | Ryobi |
| Mitat | 154.30 x 106.10 x 66.00 mm |