Motorola 30W Pikalaturi USB-C-kaapelilla, 2m - Musta




Motorola 30W Pikalaturi USB-C-kaapelilla, 2m - Musta
- SiGN Yksiporttinen Pikalaturi, 30W - Musta
- SiGN Pikalatauskaapeli USB-C - USB-C 60W, 3A, PD, 2m - Musta
Yhden USB-C-portin pikalataussovitin, teho jopa 30 W. Ylivirtasuoja, ylijännitesuoja, oikosulkusuoja ja palosuoja, turvallinen käyttää. Lataus vähemmällä lämmöllä, tehokkaampi. Kompakti ja kestävä, helppo kuljettaa.
Mukana toimitetussa SiGN:n pikalatauskaapelissa on USB-C molemmissa päissä, joten se sopii täydellisesti paitsi Motorolalle myös Android-puhelimille, MacBookeille, iPadeille ja Nintendo Switchille – vain muutamia mainitakseni.
USB-C PD ja QC
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Tekniset tiedot:
Väri: Musta
Merkki: SiGN
Seinälaturi:
Tulo: 100–240 V, 50/60 Hz, 0,8 A
PD-lähtö: 5V = 3A 9V = 3A 12V = 2,5A 15V = 2A 20V = 1,5A
PPS: 3,3–11 V = 3 A 3,3–16 V = 2 A
Teho: 30 W (maksimi)
Materiaali: PC-palonkestävä materiaali
Kaapeli:
Tyyppi: USB-C-kaapeli
Liitin 1: USB-C (uros)
Liitin 2: USB-C (uros)
Teho: 60W
Virta: 3A
Nopea lataus: USB-C-virransyöttö (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Kaapelin pituus: 2 m
Yhteensopiva seuraavien kanssa:
- Motorola - Moto Razr
- Reuna X30
- Edge 30, Edge 30 Ult, Edge 30 Fusion, Edge 30 Neo
- Edge 30 Pro
- Edge 20, Edge 20 Pro, Edge 20 Fusion, Edge 20 Lite
- Moto E32
- E32-mallit
- E40, E30, E20
- E7-teho, E7i-teho,
- Moto G72, G62, G32, G62 5G, G42, G71s, G82, G Stylus 5G, G52, G22, G Power, G200 5G, G41, G71 5G, G51 5G, G31, G Pure, G50 5G, G60s, G20, G60, G50, G100, G30
- Moto G10, G10-teho
- Moto G9 Play, G9 Plus, G9 Power
- Moto G8 Play, G8 Plus
- Moto G7, G7 Plus, G7 Play, G7 Power.
| Tuotenro | SN-MOTO-30W-B |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 30 W |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |