NEXTBATT GaN Erittäin Ohut Laturi Taittuva 65W USB-C/USB-A - Musta







Item 1 of 6
NEXTBATT GaN Erittäin Ohut Laturi Taittuva 65W USB-C/USB-A - Musta
Tuotetiedot
Päivitä lataustasi valkoisella Nextbatt GaN Ultra Slim Charger 65W -laturilla. Tämä kompakti ja tyylikäs laturi tarjoaa vaikuttavaa tehoa edistyneen GaN-teknologian ansiosta, joka sekä parantaa tehokkuutta että vähentää lämmöntuotantoa. Se tukee nopeaa latausta sekä USB-C- että USB-A-liitännän kautta, joten se toimii loistavasti kaikkeen kannettavista tietokoneista ja tableteista matkapuhelimiin – täydellinen kotiin, toimistoon tai matkalle.
Tekniset tiedot:
- Merkki: NEXTBATT
- Väri: Musta
- Materiaali: Muovi
- Lähtöteho: Kokonaisteho: 65 W (max)
- USB-C1: 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A
- PPS: 5–20 V / 3 A (enintään 65 W)
- USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (enintään 18W)
- USB-C1 + USB-A: 45 W + 18 W
- Tulo: 100–240 V ~ 50–60 Hz 1,5 A
- Mitat: 86 x 46 x 17,3 mm
- Paino: 96 g
NEXTBATTt GaN Ultra Slim -laturin 65W edut - musta
- Erittäin ohut ja tyylikäs muotoilu, joka sopii mihin tahansa
- Tehokas ja turvallinen pikalataus 65 W:n GaN-tekniikalla
- Lataa useita laitteita samanaikaisesti USB-C:n ja USB-A:n kautta
- Kevyt ja kannettava sekä matkoille että jokapäiväiseen käyttöön
| Tuotenro | NB-ULTRATHIN65W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350171708438 |
| Tuotetyyppi | Seinälaturi |
| Merkki | NEXTBATT |
| Väri | Musta |
| Ampeeri | 3.25 A |
| Vaikutus | 65 W |
| Latausportti | USB-C, USB-A |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-A, 1x USB-C |
Näytä kaikki
NEXTBATT GaN Erittäin Ohut Laturi Taittuva 65W USB-C/USB-A - Musta
27,90 €