NEXTBATT Pikalaturi, GaN Ultra, 65W, USB-C-kaapelilla, 100W - Musta













Item 1 of 12
NEXTBATT Pikalaturi, GaN Ultra, 65W, USB-C-kaapelilla, 100W - Musta
Tuotetiedot
NEXTBATT GaN Ultra 65W -pikalaturi on suunniteltu tarjoamaan nopeaa ja tehokasta latausta useille laitteille kahden USB-C- ja yhden USB-A-portin avulla. GaN-teknologiaa hyödyntävä kompakti laturi tarjoaa paremman energiatehokkuuden ja lämmönhallinnan ja tarjoaa jopa 65 W:n lähtötehon – täydellinen älypuhelimille, tableteille ja kannettaville tietokoneille. Mukana tulee kestävä 1,2 m:n USB-C–USB-C-kaapeli, jonka kapasiteetti on 100 W, ja joka tarjoaa luotettavan ja turvallisen latauksen. Kompakti ja matkaystävällinen laturi sopii täydellisesti käyttäjille, jotka tarvitsevat nopeita ja monipuolisia virtaratkaisuja työhön, matkustamiseen tai jokapäiväiseen käyttöön.
Ominaisuudet:
- Merkki: NEXTBATT
- Tyyppi: Virtasovitin virtajohdolla
- Väri: Musta
- Materiaali: PC
- Liitäntäsovitin: 2x USB-C, 1x USB-A
- Nopea lataus: Kyllä
- Tulo: AC 100-240V~50/60Hz, 1.5A (enintään)
- USB-C1/C2-lähtö: 5V = 3A, 9V = 3A, 12V = 3A, 15V = 3A, 20V = 3,25A
- PPS: 3,3–11 V = 5 A
- USB-A-lähtö: 5V = 3A, 9V = 3A, 12V = 3A, 20V = 3A
- USB-C1+USB-A-lähtö: 45W+18W (enintään)
- USB-C2+USB-A-lähtö: 5V = 3A 15W (maks.)
- USB-C1+USB-C2-lähtöteho: 45 W + 20 W (enintään)
- USB-C1+C2+USB-A-lähtö: 45W+15W (enintään)
- Kokonaislähtöteho: 65 W (maks.)
- Liitäntäkaapeli: USB-C - USB-C
- Kaapelin teho: 100W
- Kaapelin pituus: 1,2 m
Yhteensopiva: Samsung Galaxy S10e Samsung Galaxy S10 Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 5G Samsung Galaxy S10 Lite Samsung Galaxy S20 FE Samsung Galaxy S20 Samsung Galaxy S20+ Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 5G Samsung Galaxy S21+ 5G Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Samsung Galaxy S21 FE 5G Samsung Galaxy S22 Samsung Galaxy S22+ Samsung Galaxy S22 Ultra Samsung Galaxy S23 Samsung Galaxy S23+ Samsung Galaxy S23 Ultra Samsung Galaxy S23 FE Samsung Galaxy S24 Samsung Galaxy S24+ Samsung Galaxy S24 Ultra Samsung Galaxy S24 FE Samsung Galaxy S25 Samsung Galaxy S25+ Samsung Galaxy S25 Ultra Samsung Galaxy S25 Edge, iPhone 15 iPhone 15 Plus iPhone 15 Pro iPhone 15 Pro Max iPhone 16 iPhone 16 Plus iPhone 17 iPhone 17 Pro iPhone 17 Pro Max iPhone 17 Air, Muut mallit: Oneplus, Xiaomi, Google, Motorola
| Tuotenro | NB-TCG01 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350149975930 |
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | NEXTBATT |
| Väri | Musta |
| Kaapelin pituus | 1.2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 100 W |
| Latausportti | USB-C, USB-A |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-A, 2x USB C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Näytä kaikki
Arvostelut
O
Olav
2025-07-05
T
Thomas
2025-05-19
Kategoriat
Kategoriat:
Pikalaturit & Power Delivery
iPhone 16 Pro Max Laturi
Galaxy Z Flip 7 Laturi
Verkkolatureista
iPhone 17 Pro Laturit
Mobiililaturit
iPhone 16 Pro Laturi
iPhone Air Laturi
iPhone 15 Laturi
iPhone 15 Pro Max laturi
Galaxy Z Fold7 Laturi
iPhone 17 Pro Max Laturi
iPhone 15 Pro Laturi
iPhone 16 Laturi
iPhone 15 Plus Laturi
iPhone 17 laturit
Seinälaturit
iPhone 16 Plus Laturi
Kannettavien tietokoneiden yleislaturit
NEXTBATT Pikalaturi, GaN Ultra, 65W, USB-C-kaapelilla, 100W - Musta
31%
21,34 €