Laturi laitteelle Samsung Galaxy S24





Laturi laitteelle Samsung Galaxy S24
Äärimmäisen Nopea Laturi Samsung S24 20W USB-C Virtalähde + Kaapeli 2m, 20W - Musta
Tämä Samsung S24-, S24 Plus- ja S24 Ultra -laitteille tarkoitettu mini-USB-C-laturi tarjoaa sinulle paitsi tehokkuutta myös liikkuvuutta. Laite on pienikokoinen, joten se on täydellinen kumppani mille tahansa matkalle. USB-C-portti tukee nopeita lataustekniikoita (kuten Power Delivery tai Quick Charge), minkä ansiosta se lyhentää latausaikaa. USB-C-mini-laturilla voit ladata kaikkia yhteensopivia laitteita: älypuhelimia, tabletteja, e-kirjanlukijoita, älykelloja ja paljon muuta.
Saat myös SiGN:ltä pikalatauskaapelin, jossa on USB-C molemmissa päissä. Täydellinen Android-puhelimille, MacBookeille, iPadeille ja Nintendo Switchille – vain muutamia mainitakseni.
USB-C PD ja QC
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Ominaisuudet:
- Tyyppi: USB-C-kaapeli
- Liitin 1: USB-C (uros)
- Liitin 2: USB-C (uros)
- Lähtövirta: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A
- Suurin teho: jopa 20 W
- Pikalatausprotokollan tuki: Power Delivery, Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP
- Materiaali: tulenkestävä PC
- Teho, kaapeli: 60W
- Virta: 3A
- Nopea lataus: USB-C-virransyöttö (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
- Kaapelin pituus: 2 m
- Väri: Musta
- Merkki: SiGN
| Tuotenro | a5521b98554be5dbb9bb045e5 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 20 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Sopii seuraaville smartphones:
- Samsung Galaxy S24
- Samsung Galaxy S24 Plus
- Samsung Galaxy S24 Ultra
- ‹