SiGN 100W laturi, USB-C PD, pikalataus, MacBook Air, iPhone jne. - valkoinen






Item 1 of 5
SiGN 100W laturi, USB-C PD, pikalataus, MacBook Air, iPhone jne. - valkoinen
Tuotetiedot
Tutustu SiGN 100W -laturiin – tehokkaaseen USB-C PD -laturiin, joka lataa laitteesi erittäin nopeasti! Täydellinen MacBook Airille, iPhonelle ja muille paljon virtaa vaativille laitteille. Se varmistaa kannettavien tietokoneiden, tablettien ja älypuhelimien supernopean latauksen ja antaa sinulle maksimaalisen joustavuuden kotona, toimistossa tai tien päällä.
Tekniset tiedot:
- Merkki: SiGN
- Väri: Valkoinen
- Materiaali: Muovi
- Koko: 35 x 50 x 68 mm
- Paino: 150 g
- Tulo: 110–240 V, 1,5 A maks.
- Lähtöteho USB-C: 100 W (20 V 5 A / 15 V 3 A / 12 V 3 A / 9 V 3 A / 5 V 3 A)
- PPS: 5–21 V / 5 A
- Suojaus: OVP/OCP/OTP/OLP/SCP
- Yhteensopiva seuraavien kanssa: MacBook Air, iPhone jne.
SiGN 100W laturin edut – valkoinen
- Lataa kannettavat tietokoneet ja muut laitteet erittäin nopeasti
- Kestää vaativaakin elektroniikkaa
- Kevyt ja kätevän kokoinen matkoille
- Sisäänrakennettu suojaus lisää turvallisuutta
| Tuotenro | SN-PD100W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350171708551 |
| Tuotetyyppi | Seinälaturi |
| Merkki | SiGN |
| Väri | Valkoinen |
| Ampeeri | 5 A |
| Vaikutus | 100 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
Näytä kaikki
Kategoriat
SiGN 100W laturi, USB-C PD, pikalataus, MacBook Air, iPhone jne. - valkoinen
34,90 €