SiGN Pikalaturi iPhone 16:lle USB/USB-C 30W + USB-C-kaapeli 2m, 3A, 60W










Item 1 of 9
SiGN Pikalaturi iPhone 16:lle USB/USB-C 30W + USB-C-kaapeli 2m, 3A, 60W
Tuotetiedot
- SiGN Mini Pikalaturi USB ja USB-C, PD ja Q.C3.0, 3A, 30W - Valkoinen
- SiGN USB-C - USB-C -kaapeli, 60W/3A, 2m - Valkoinen
SiGN Extreme Fast Charger iPhone 16:lle 30W USB-A/USB-C -virtalähde + USB-C-kaapeli 2m, 3A, 60W
SiGN:n yksinkertainen pikalataussovitin, jossa on yksi USB-A- ja yksi USB-C-portti, jonka teho on jopa 30 W. Laaja yhteensopivuus, sopii Bluetooth-kuulokkeille, puhelimille, tableteille ja kannettaville tietokoneille. Ylivirtasuoja, ylijännitesuoja, oikosulkusuoja ja palosuojaus, turvallinen käyttää. Lataus vähemmällä lämmöllä, korkeampi hyötysuhde. Kompakti ja kestävä, helppo kuljettaa.
SiGN:n pikalatauskaapeli, jossa on USB-C molemmissa päissä. Täydellinen Android-puhelimille, MacBookeille, iPadeille ja Nintendo Switchille - vain muutamia mainitakseni.
USB-C PD ja QC
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Tekniset tiedot:
- Merkki: SiGN
- Väri: Valkoinen
- Pikalataus: kyllä, USB-C Power Delivery (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Seinälaturi:
- Portti: USB-A ja USB-C
- Tulovirta: 100–240 V 50/60 Hz 0,8 A
- Lähtövirta USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A
- Lähtövirta USB-A: 5V/4,5A, 9V/2A, 12V/1,5A
- Kokonaislähtövirta: 5V/3A (max.)
- Teho: 30W
Kaapeli:
- Liittimet: USB-C - USB-C
- Teho: 60W
- Virta: 3A
- Kaapelin pituus: 2 m
| Tuotenro | SN-USB-4X-1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Väri | Valkoinen |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 60 W |
| Latausportti | USB-A, USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C, 1x USB-A |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Näytä kaikki
Arvostelut
2026-03-10
K
Kajanthini
2026-03-06
T
Tobias
2025-12-25
J
Jerker
2025-09-03
2025-08-23
- ‹
Kategoriat
Kategoriat:
USB-C-laturit
Xperia 10 V
Xperia XZ Premium
Galaxy Z Flip 7 Laturi
Pixel 6 Pro
Pixel 8 Pro
Pixel 7 Pro
Xperia XZ2 Compact
Mobiililaturit
Xperia XZ1 Compact
Pixel Fold
Pixel 8
Pixel 6A
Xperia XA2
Xperia XZ3
Kaapelit & Laturit
Galaxy Z Fold7 Laturi
Pixel 5A
Xperia 5 V
iPhone 16 Laturi
Xperia XZ1
iPhone laturit
Xperia XZ2
Xperia 1 V
Pikalaturit & Power Delivery
USB C latureista
SiGN Pikalaturi iPhone 16:lle USB/USB-C 30W + USB-C-kaapeli 2m, 3A, 60W
19%
12,05 €