SiGN 20W USB-C -pikalaturi + 2m kaapeli iPhone 15:lle – musta



SiGN 20W USB-C -pikalaturi + 2m kaapeli iPhone 15:lle – musta
SiGN Extreme -pikalaturi, PD, USB-C, 2m - musta
SiGN:n Denns-pikalaturi koostuu SiGN:n pikalatauskaapelista, jossa on USB-C molemmissa päissä, ja tehokkaasta seinälaturista, jonka avulla voit kokea ennennäkemättömän nopean latauksen.
iPhonen pikalaturi USB-C-liitännällä PD
Voit nyt ladata pikalatausta tukevia iPhoneja tällä USB-C PD -pikalaturin avulla 0 prosentista 50 prosenttiin – vain 30 minuutissa! Tämän seinälaturin lisäksi tarvitset vain USB-C–Lightning-kaapelin! Laturi on tietenkin CE-merkitty!
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Ominaisuudet:
- Tyyppi: USB-C
- Teho, kaapeli: 60W
- Teho, seinälaturi: 20W
- Virta: 3A
- Tulo: 100v-240V-60/50Hz
- Lähtöteho: 5V/2,4A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
- Nopea lataus: USB-C-virransyöttö (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
- Kaapelin pituus: 2 m
- Väri: Musta
- Merkki: SiGN
| Tuotenro | SN-USBC-IP-B |
|---|---|
| Pituus | 2m m |
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 60 W, 20 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Sopii seuraaville smartphones:
- iPhone 15
- iPhone 15 Plus
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15 Pro Max