SiGN Pikalaturi Samsung S20–S23 -sarja 30W USB-C + Kaapeli 2m – Musta




Item 1 of 3
SiGN Pikalaturi Samsung S20–S23 -sarja 30W USB-C + Kaapeli 2m – Musta
Tuotetiedot
- SiGN Yksiporttinen Pikalaturi, 30W - Musta
- SiGN Pikalatauskaapeli USB-C - USB-C 60W, 3A, PD, 2m - Musta
Yhden USB-C-portin pikalataussovitin, teho jopa 30 W. Laaja yhteensopivuus, sopii Bluetooth-kuulokkeille, puhelimille, tableteille ja kannettaville tietokoneille. Ylivirtasuoja, ylijännitesuoja, oikosulkusuoja ja palosuoja, turvallinen käyttää. Lataus vähemmällä lämmöllä, korkeampi hyötysuhde. Kompakti ja kestävä, helppo kuljettaa.
SiGN:n pikalatauskaapeli, jossa on USB-C molemmissa päissä. Täydellinen Android-puhelimille, MacBookeille, iPadeille ja Nintendo Switchille - vain muutamia mainitakseni.
USB-C PD ja QC
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Ominaisuudet:
- Tulo: 100–240 V, 50/60 Hz, 0,8 A
- PD-lähtö: 5V = 3A 9V = 3A 12V = 2,5A 15V = 2A 20V = 1,5A
- PPS: 3,3–11 V = 3 A 3,3–16 V = 2 A
- Teho: 30 W (maksimi)
- Materiaali: PC-palonkestävä materiaali
- Kaapelityyppi: USB-C-kaapeli
- Liitin 1: USB-C (uros)
- Liitin 2: USB-C (uros)
- Teho, kaapeli: 60W
- Virta: 3A
- Nopea lataus: USB-C-virransyöttö (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
- Kaapelin pituus: 2 m
- Väri: Musta
- Merkki: SiGN
| Tuotenro | SN-USBC-S-30W-B |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 30 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Näytä kaikki
Arvostelut
A
Andreas
2026-01-30
2026-01-28
L
Lan
2025-09-26
Ok, new as described. But one of the item of the order is old, like demo or refurbish. I sent a complaint to ask for return and refund but received no confirmation. First time and never again. I'm worried about your after sale service.
M
Marina
2025-09-19
J
Jan
2025-09-09
- ‹
Kategoriat
Kategoriat:
Mobiililaturit
Galaxy S22 Plus
Galaxy S21 Plus 5G
Samsung-laturit
Galaxy S20 Ultra
Seinälaturit 3A
Galaxy S20
Galaxy S21 Ultra 5G
Galaxy S23
Galaxy S23 FE
Galaxy S21 FE
Galaxy S20 Plus
Galaxy S23 Plus
Galaxy S22
Galaxy S21 5G
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S20 FE
Galaxy S22 Ultra
iPhone laturit
USB-C-laturit
Pikalaturit & Power Delivery
USB C latureista
SiGN Pikalaturi Samsung S20–S23 -sarja 30W USB-C + Kaapeli 2m – Musta
30%
10,36 €