SiGN GaN Erittäin Ohut Laturi Taittuva 65W - Valkoinen







Item 1 of 6
SiGN GaN Erittäin Ohut Laturi Taittuva 65W - Valkoinen
Tuotetiedot
SiGN GaN Ultraohut Laturi Taittuva 65W – Valkoinen
SiGN GaN Ultra Slim 65W on tehokas ja ultraohut laturi, joka yhdistää suuren tehon tyylikkääseen muotoiluun. Jopa 65 W:n USB-C-portin (PD/PPS) ja 18 W:n USB-A-portin ansiosta voit ladata kannettavan tietokoneen, tabletin ja älypuhelimen samanaikaisesti. Kompaktin ja taittuvan muotoilunsa ansiosta se sopii täydellisesti matkoille ja jokapäiväiseen käyttöön.
Tekniset tiedot:
- Merkki: SiGN
- Väri: Valkoinen
- Teknologia: GaN (galliumnitridi) – kompakti ja tehokas
- Kokonaislähtöteho: 65 W (maks.)
- USB-C1: 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A
- PPS: 5–20 V / 3 A (enintään 65 W)
- USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (enintään 18W)
- Yhdistetty lataus: USB-C1 + USB-A = 45 W + 18 W
- Tuotteen koko: 86 × 46 × 17,3 mm
- Tulo: 100–240V ~ 50/60Hz 1,5A
SiGN GaN Ultra Slim -laturin 65 W tärkeimmät ominaisuudet:
- Erittäin ohut muotoilu – helppo kuljettaa taskussa tai laukussa
- 65 W USB-C PD/PPS – lataa kannettavan tietokoneen, tabletin ja matkapuhelimen nopeasti
- USB-C + USB-A – lataa kahta laitetta samanaikaisesti 45 W + 18 W teholla
- GaN-teknologia – tehokkaampi, viileämpi ja kompaktimpi kuin perinteiset laturit
| Tuotenro | SN-ULTRATHIN65W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350149979990 |
| Tuotetyyppi | Seinälaturi |
| Merkki | SiGN |
| Väri | Valkoinen |
| Ampeeri | 3.25 A |
| Vaikutus | 65 W |
| Latausportti | USB-C, USB-A |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-A, 1x USB-C |
Näytä kaikki
Arvostelut
A
Adrian
2026-03-17
J
Johnny
2026-03-14
J
John
2026-02-27
E
Edvard
2025-11-30
Kategoriat
Kategoriat:
Pikalaturit & Power Delivery
iPhone 16 Pro Max Laturi
Seinälaturit 3A
iPhone 17 Pro Laturit
iPhone 16 Pro Laturi
iPhone Air Laturi
iPhone 15 Laturi
Kaapelit & Laturit
iPhone 15 Pro Max laturi
iPhone 17 Pro Max Laturi
iPhone 15 Pro Laturi
iPhone 16 Laturi
iPhone 15 Plus Laturi
iPhone 17 laturit
Seinälaturit
iPhone 16 Plus Laturi
SiGN GaN Erittäin Ohut Laturi Taittuva 65W - Valkoinen
24%
21,34 €