SiGN iPad USB-C PD Pikalaturi 20W USB-C - USB-C -kaapelilla, 1m - Valkoinen



SiGN iPad USB-C PD Pikalaturi 20W USB-C - USB-C -kaapelilla, 1m - Valkoinen
- SiGN USB-C PD Laturi 20W - Valkoinen
- SiGN Pikalatauskaapeli USB-C - USB-C 60W, 3A, 1m USB-C PD - Valkoinen
SiGN iPad USB-C PD Pikalaturi 20W USB-C - USB-C -kaapelilla, 1m - Valkoinen
Tehokas SiGN:n seinälaturi, joka tukee pikalatausta. Lataa iPhone, iPad ja Android-laitteesi USB-C Power Delivery -liitännällä ja koe ennennäkemätön nopea lataus. Tällä seinälaturilla voit ladata yhteensopivia älypuhelimia nopeasti 0 prosentista 50 prosenttiin - vain 30 minuutissa!
Mukana tulee SiGN:n pikalatauskaapeli, jossa on USB-C molemmissa päissä. Kaapelia voi iPadin lisäksi käyttää sekä Android-puhelimissa, MacBookeissa että Nintendo Switchissä – vain muutamia mainitakseni.
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Ominaisuudet:
Väri: Valkoinen
Merkki: SiGN
Seinäsovitin:
Portti: 1 x USB-C
Teho: 20W
Pikalataus: Kyllä
Tulo: 100v-240V-60/50Hz
Lähtöteho: 5V/2,4A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
Kaapeli:
Tyyppi: USB-C-kaapeli
Liitin 1: USB-C (uros)
Liitin 2: USB-C (uros)
Teho: 60W
Virta: 3A
Nopea lataus: USB-C-virransyöttö (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Kaapelin pituus: 1 m
*Pikalataus USB-C PD:llä (Power Delivery) toimii seuraavissa: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS Max, iPhone X/XS, iPhone XR, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPad jne.
| Tuotenro | SN-USBC-IPAD |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 1 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 20 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Sopii seuraaville smartphones:
- iPad 10.9" 10th Gen (2022)
- iPad Air 5th Gen (2022)
- iPad PRO 11" 6th Gen (2022)
- iPad PRO 12.9" (2022)
- iPad mini 6 (2021)