SiGN Oneplus 20W pikalaturi USB-C PD -kaapelilla, 2m





SiGN Oneplus 20W pikalaturi USB-C PD -kaapelilla, 2m
- SiGN Pikalatauskaapeli USB-C - USB-C 60W, 3A, 2m USB-C PD - Valkoinen
- SiGN Mini Pikalaturi USB-C PD 20W - Valkoinen
Tehokas SiGN:n seinälaturi, jonka teho on 20 W. Laturi tukee pikalatausta USB-C PD:n kautta ja sillä voi ladata nopeasti muun muassa OnePlus-älypuhelimia.
Mukana toimitetussa SiGN:n pikalatauskaapelissa on USB-C-liitäntä molemmissa päissä, joten se sopii täydellisesti paitsi OnePlus-älypuhelimille, myös Android-puhelimille, MacBookeille, iPadeille ja Nintendo Switchille – vain muutamia mainitakseni.
USB-C PD ja QC
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Ominaisuudet:
Väri: Valkoinen
Merkki: SiGN
Seinälaturi:
Tyyppi: Virtasovitin
Liitäntä: USB-C
Teho: 20W
Pikalataus: Kyllä (USB-C PD)
Kaapeli:
Tyyppi: USB-C-kaapeli
Liitin 1: USB-C (uros)
Liitin 2: USB-C (uros)
Teho: 60W
Virta: 3A
Nopea lataus: USB-C-virransyöttö (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Kaapelin pituus: 2 m
| Tuotenro | SN-USBC-ONE-20W |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 60 W, 20 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |