SiGN Oneplus 30W USB-A/USB-C -pikalaturi USB-C PD -kaapelilla, 2m










Item 1 of 9
SiGN Oneplus 30W USB-A/USB-C -pikalaturi USB-C PD -kaapelilla, 2m
Tuotetiedot
- SiGN Mini Pikalaturi USB ja USB-C, PD ja Q.C3.0, 3A, 30W - Valkoinen
- SiGN Pikalatauskaapeli USB-C - USB-C 60W, 3A, 2m USB-C PD - Valkoinen
SiGN Oneplus 30W USB-A/USB-C -pikalaturi USB-C PD -kaapelilla, 2m
SiGN:n yksinkertainen pikalataussovitin, jossa on yksi USB-A- ja yksi USB-C-portti, jonka teho on jopa 30 W. Laaja yhteensopivuus, sopii Bluetooth-kuulokkeille, puhelimille, tableteille ja kannettaville tietokoneille. Ylivirtasuoja, ylijännitesuoja, oikosulkusuoja ja palosuojaus, turvallinen käyttää. Lataus vähemmällä lämmöllä, korkeampi hyötysuhde. Kompakti ja kestävä, helppo kuljettaa.
SiGN:n pikalatauskaapeli, jossa on USB-C molemmissa päissä. Täydellinen Android-puhelimille, MacBookeille, iPadeille ja Nintendo Switchille - vain muutamia mainitakseni.
USB-C PD ja QC
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Tekniset tiedot:
- Merkki: SiGN
- Väri: Valkoinen
- Pikalataus: kyllä, USB-C Power Delivery (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Seinälaturi:
- Portti: USB-A ja USB-C
- Tulovirta: 100–240 V 50/60 Hz 0,8 A
- Lähtövirta USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A
- Lähtövirta USB-A: 5V/4,5A, 9V/2A, 12V/1,5A
- Kokonaislähtövirta: 5V/3A (max.)
- Teho: 30W
Kaapeli:
- Liittimet: USB-C - USB-C
- Teho: 60W
- Virta: 3A
- Kaapelin pituus: 2 m
| Tuotenro | SN-USBC-ONE-30W-1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Väri | Valkoinen |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 60 W, 30 W |
| Latausportti | USB-A, USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-A, 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Näytä kaikki
Arvostelut
L
Linus
2026-03-13
T
Tommy
2026-01-02
Kategoriat
Kategoriat:
USB-C-laturit
OnePlus 7 Pro
OnePlus 10 Pro 5G
Mobiililaturit
OnePlus Nord CE 3 Lite
OnePlus Nord 2T
Oneplus Nord N10
OnePlus Nord CE 2 Lite
OnePlus 9
OnePlus Nord 2
OnePlus 6
OnePlus 8 Pro
OnePlus 9 Pro
OnePlus Nord CE 5G
OnePlus 10T
OnePlus 8T
OnePlus Nord 3
OnePlus 8
OnePlus Nord N100
OnePlus 11
USB C latureista
Pikalaturit & Power Delivery
OnePlus 7
SiGN Oneplus 30W USB-A/USB-C -pikalaturi USB-C PD -kaapelilla, 2m
13%
11,34 €