SiGN Yksiporttinen Pikalaturi, 30W - Valkoinen







SiGN Yksiporttinen Pikalaturi, 30W - Valkoinen
SiGN Yksiporttinen Pikalaturi, 30W - Valkoinen
Yhden USB-C-portin pikalataussovitin, teho jopa 30 W. Laaja yhteensopivuus, sopii Bluetooth-kuulokkeille, puhelimille, tableteille ja kannettaville tietokoneille. Ylivirtasuoja, ylijännitesuoja, oikosulkusuoja ja palosuoja, turvallinen käyttää. Lataus vähemmällä lämmöllä, korkeampi hyötysuhde. Kompakti ja kestävä, helppo kuljettaa.
Laaja yhteensopivuus: Täydellinen iPhone 12 - iPhone 16 -sarjoille
Seinälaturissa on USB-C-liitin, ja siinä on sama liitin kuin iPhone 12:n ja iPhone 16:n mukana tulevassa latauskaapelissa. 20 W:n tehon ja USB-C-liitännän ansiosta voit ladata pikalatausyhteensopivan iPhonesi jopa 50 %:iin vain 30 minuutissa.
Tämä laturi korvaa Applen alkuperäisen USB-C-virtalähteen, jonka osanumero on MHJE3ZM-A.
Ominaisuudet:
- Tulo: 100–240 V, 50/60 Hz, 0,8 A
- PD-lähtö: 5V = 3A 9V = 3A 12V = 2,5A 15V = 2A 20V = 1,5A
- PPS: 3,3–11 V = 3 A 3,3–16 V = 2 A
- Teho: 30 W (maksimi)
- Materiaali: PC-palonkestävä materiaali
- Yhteensopiva: Yleiskäyttöinen
| Tuotenro | SN-TCF07W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350149971956 |
| Tuotetyyppi | Seinälaturi |
| Merkki | SiGN |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 30 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
- ‹
- …