Yesido CA207 USB-C - USB-C -latauskaapeli jalustalla – Musta
















Item 1 of 15
Yesido CA207 USB-C - USB-C -latauskaapeli jalustalla – Musta
Tuotetiedot
Yesido CA207 on innovatiivinen USB-C - USB-C -pikalatauskaapeli, jossa on sisäänrakennettu telinetoiminto, joten puhelimen käyttö latauksen aikana on helppoa ja mukavaa ilman käsiä. 90 asteen kulman, kestävän punotun rakenteen ja sekä nopean latauksen (jopa 60 W / 3 A) että nopean tiedonsiirron ansiosta tämä kaapeli sopii täydellisesti niille, jotka haluavat ladata turvallisesti, nopeasti ja sujuvasti peittämättä näyttöä esimerkiksi pelatessa.
Tekniset tiedot:
- Merkki: Yesido
- Malli: CA207
- Materiaali: alumiiniseos + sinkkiseos + punottu muovi
- Liittimet: USB-C - USB-C
- Kaapelin pituus: 120 cm
- Kaapelin halkaisija: 2,5 ±0,1 mm
- Maksimiteho: 60 W (3 A)
- Ydin: PE-ydinkaapeli, jossa TC-kupari ja nailon
Yesido CA207 USB-C -latauskaapelin ja telineen edut
- Sisäänrakennettu jalusta mahdollistaa kätevän handsfree-käytön
- Nopea lataus yhteensopiville laitteille jopa 60 W:n teholla
- Kulmaliitin tekee kaapelista optimaalisen pelaamiseen ja katseluun vaaka- tai pystyasennossa
- Kestävä, pehmeä punottu muotoilu pitkää käyttöikää varten
| Tuotenro | CA207 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 6942314418376 |
| Tuotetyyppi | Latauskaapeli |
| Merkki | Yesido |
| Väri | Musta |
| Kaapelin pituus | 1.2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 60 W |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Näytä kaikki
Kategoriat
Yesido CA207 USB-C - USB-C -latauskaapeli jalustalla – Musta
14,99 €