Äärimmäisen Nopea Laturi Samsung S25 30W USB-C Virtalähde + Kaapeli 2m, 30W - Valkoinen




Äärimmäisen Nopea Laturi Samsung S25 30W USB-C Virtalähde + Kaapeli 2m, 30W - Valkoinen
- SiGN yksiporttinen pikalaturi, 30W - valkoinen
- SiGN Pikalatauskaapeli USB-C - USB-C 60W, 3A, 2m USB-C PD - Valkoinen
Pikalaturi Samsung Galaxy S25:lle 30W USB-C-virtalähde + 2m kaapeli - Valkoinen
Tämä Samsung S25-, S25 Plus- ja S25 Ultra -laitteille tarkoitettu mini-USB-C-laturi tarjoaa sinulle paitsi tehokkuutta myös liikkuvuutta. Laite on pienikokoinen, joten se on täydellinen kumppani mille tahansa matkalle. USB-C-portti tukee nopeita lataustekniikoita (kuten Power Delivery tai Quick Charge), minkä ansiosta se lyhentää latausaikaa. USB-C-minilaturilla voit ladata kaikkia yhteensopivia laitteita: älypuhelimia, tabletteja, e-kirjanlukijoita, älykelloja ja paljon muuta.
Saat myös SiGN:ltä pikalatauskaapelin, jossa on USB-C molemmissa päissä. Täydellinen Android-puhelimille, MacBookeille, iPadeille ja Nintendo Switchille – vain muutamia mainitakseni. USB-C PD ja QC Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Ominaisuudet:
Väri: Valkoinen
Merkki: SiGN
Seinälaturi:
Tulo: 100–240 V, 50/60 Hz, 0,8 A
PD-lähtö: 5V = 3A 9V = 3A 12V = 2,5A 15V = 2A 20V = 1,5A
PPS: 3,3–11 V = 3 A 3,3–16 V = 2 A
Teho: 30 W (maksimi)
Materiaali: PC-palonkestävä materiaali
Kaapeli:
Tyyppi: USB-C-kaapeli
Liitin 1: USB-C (uros)
Liitin 2: USB-C (uros)
Teho: 60W
Virta: 3A
Nopea lataus: USB-C-virransyöttö (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Kaapelin pituus: 2 m
| Tuotenro | SN-USBC-S25 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 30 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |