Laturi laitteelle Google Pixel 8




Laturi laitteelle Google Pixel 8
Yhden USB-C-portin pikalataussovitin, teho jopa 30 W. Ylivirtasuoja, ylijännitesuoja, oikosulkusuoja ja palosuoja, turvallinen käyttää. Lataus vähemmällä lämmöllä, tehokkaampi. Kompakti ja kestävä, helppo kuljettaa.
Mukana toimitetussa SiGN:n pikalatauskaapelissa on USB-C-liitäntä molemmissa päissä, joten se sopii täydellisesti paitsi Googlelle ja Sony Xperialle, myös Android-puhelimille, MacBookeille, iPadeille ja Nintendo Switchille – vain muutamia mainitakseni.
USB-C PD ja QC
Lataa ennätysnopeuksilla sekä USB-C PD:llä että Qualcomm Quick Charge 3.0:lla. Molempien pikalataustekniikoiden tuen ansiosta USB-kaapeli on valmis tulevaisuuteen.
Ominaisuudet:
Väri: Valkoinen
Merkki: SiGN
Seinälaturi:
Tulo: 100–240 V, 50/60 Hz, 0,8 A
PD-lähtö: 5V = 3A 9V = 3A 12V = 2,5A 15V = 2A 20V = 1,5A
PPS: 3,3–11 V = 3 A 3,3–16 V = 2 A
Teho: 30 W (maksimi)
Materiaali: PC-palonkestävä materiaali
Kaapeli:
Tyyppi: USB-C-kaapeli
Liitin 1: USB-C (uros)
Liitin 2: USB-C (uros)
Teho: 60W
Virta: 3A
Nopea lataus: USB-C-virransyöttö (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Kaapelin pituus: 2 m
| Tuotenro | e528599412fd32a61b07baf4d |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 30 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Sopii seuraaville smartphones:
- Google Pixel 10
- Google Pixel 10 Pro
- Google Pixel 10 Pro Fold
- Google Pixel 10 Pro XL
- Google Pixel 5
- Google Pixel 5A
- Google Pixel 6
- Google Pixel 6 Pro
- Google Pixel 6A
- Google Pixel 7
- Google Pixel 7 Pro
- Google Pixel 7A
- Google Pixel 8
- Google Pixel 8 Pro
- Google Pixel 8A
- Google Pixel Fold
- Google pixel 9
- Google pixel 9 XL
- Google pixel 9 pro
- Sony Xperia 1
- Sony Xperia 1 II
- Sony Xperia 1 III
- Sony Xperia 1 IV
- Sony Xperia 1 V
- Sony Xperia 1 VI
- Sony Xperia 1 VII
- Sony Xperia 10
- Sony Xperia 10 II
- Sony Xperia 10 III
- Sony Xperia 10 IV
- Sony Xperia 10 Plus
- Sony Xperia 10 V
- Sony Xperia 10 VI
- Sony Xperia 10 VII
- Sony Xperia 5
- Sony Xperia 5 II
- Sony Xperia 5 III
- Sony Xperia 5 IV
- Sony Xperia 5 V
- Sony Xperia L1
- Sony Xperia L2
- Sony Xperia L3
- Sony Xperia L4
- Sony Xperia XA1
- Sony Xperia XA1 Plus
- Sony Xperia XA1 Ultra
- Sony Xperia XA2
- Sony Xperia XA2 Plus
- Sony Xperia XA2 Ultra
- Sony Xperia XZ Premium
- Sony Xperia XZ1
- Sony Xperia XZ1 Compact
- Sony Xperia XZ2
- Sony Xperia XZ2 Compact
- Sony Xperia XZ2 Premium
- Sony Xperia XZ3
- Sony Xperia XZs
- ‹
- …