SiGN Pikalaturi Samsung USB-C - USB-C -laturille, 2m - Valkoinen




SiGN Pikalaturi Samsung USB-C - USB-C -laturille, 2m - Valkoinen
- SiGN Pikalaturi 20W PD - Valkoinen
- SiGN Pikalatauskaapeli USB-C - USB-C 60W, 3A, 2m USB-C PD - Valkoinen
Pikalaturi Samsung 20W USB-C -virtalähteelle + kaapeli 2m, 3A
Erittäin laadukas kaapeli ja tehokas seinälaturi SiGN:ltä, jonka avulla voit ladata laitteesi ennätysnopeudella!
Tällä kaapeli-PD-laturin kaksoislaitteella voit ladata nopeasti matkapuhelimesi ja muut laitteesi, kuten Samsungin, Xiaomin, OnePlusin ja Realmen. Kaapeli on yhteensopiva Power Deliveryn (PD) ja Qualcomm Quick Charge 3.0:n (QC) kanssa, ja se tarkoittaa, että voit ladata akun 50 %:iin vain 30 minuutissa. Laitteen nopean latauksen lisäksi voit myös synkronoida sen liittämällä sen Maciin tai PC:hen USB-C- tai Thunderbolt 3 -portin kautta. Lisäsovitinta ei tarvita.
Lataa laitteesi USB-C Power Deliveryllä ja koe ennennäkemättömän nopea lataus seinälaturilla, joka tukee pikalatausta ja on tietenkin CE-merkitty!
Tekniset tiedot, USB-C-kaapeli :
- Sopii: Kaikkiin Samsung-, Xiaomi-, OnePlus- ja Realme-malleihin sekä muihin laitteisiin, joissa on USB-C-liitin
- Tyyppi: USB-C - USB-C
- Virta : 3A
- Teho : 60W
- Pikalataus: PD/QC 3.0
- Pituus : 2m
- Väri : Valkoinen
- Merkki : SiGN
Tekniset tiedot, PD-laturi:
- Portti: 1 x USB-C
- Teho : 20W
- Pikalataus : Kyllä
- Tulo : 100 V - 240 V - 60/50 Hz
- Lähtövirta : 5V/2,4A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
- Väri : Valkoinen
- Merkki : SiGN
Yhteensopiva seuraavien kanssa: Samsung Galaxy A04s, A05, A10e, A12, A13, A14, A20, A20s, A20e, A22, A23, A24, A32, A33, A34, A40, A40s, A42, A50, A50s, A51, A52, A52s, A53, A54 5G, A70, A70s, A71,
Samsung Galaxy S24, S24+, S24 Ultra, S23, S23+, S23 ultra, S22 Ultra, S22+, S22, S21, S21 Ultra, S21+, S20, S20 FE, S20+, S20 Ultra 5G, S10, S10E, S10+, S8, S9, S9+.
Huomautus 8, Huomautus 9, Huomautus 10, Huomautus 20 Ultra, Huomautus 20 5G,
| Tuotenro | SN-USB-6x |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Kaapelin pituus | 1 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 20 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |