SiGN Extreme Fast Charger USB-C - USB-C -kaapelilla, SuperCharge, 3A, 1m - Valkoinen



SiGN Extreme Fast Charger USB-C - USB-C -kaapelilla, SuperCharge, 3A, 1m - Valkoinen
- SiGN USB-C PD Laturi 20W - Valkoinen
- SiGN Pikalatauskaapeli USB-C - USB-C 60W, 3A, 1m USB-C PD - Valkoinen
SiGN Extreme Fast Charger USB-C - USB-C -kaapelilla, SuperCharge, 1m - Valkoinen
Laadukas kaapeli ja tehokas seinälaturi SiGN:ltä, jonka avulla voit ladata laitteesi ennätysajassa!
Tällä kaapeli-PD-laturin kaksoislaitteella voit ladata matkapuhelimesi tai muun laitteesi nopeasti USB-C-liittimellä. Kaapeli on yhteensopiva Power Deliveryn (PD) ja Qualcomm Quick Charge 3.0:n (QC) kanssa ja tarkoittaa, että voit ladata akun 50 %:iin vain 30 minuutissa. Laitteen nopean latauksen lisäksi voit myös synkronoida sen liittämällä sen Maciin tai PC:hen USB-C- tai Thunderbolt 3 -portilla. Lisäsovitinta ei tarvita.
Lataa laitteesi USB-C-virransyötöllä ja koe ennennäkemätön nopea lataus tämän CE-merkityn ja pikalatausta tukevan seinälaturin ansiosta!
USB-C-kaapelin ominaisuudet :
- Sopii: Laitteille, joissa on USB-C-liitin
- Tyyppi: USB-C - USB-C
- Virta : 3A
- Pikalataus: PD/QC 3.0
- Pituus : 1m
- Väri : Valkoinen
- Merkki : SiGN
PD-laturin ominaisuudet:
- Portti: 1 x USB-C, 1 x USB-A
- Teho : 18W
- Pikalataus : Kyllä
- Tulo : 100 V - 240 V - 60/50 Hz
- Lähtövirta : 5V/2,4A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
- Väri : Valkoinen
- Merkki : SiGN
| Tuotenro | SN-USBC-2 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Väri | Valkoinen |
| Kaapelin pituus | 1 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 18 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
- ‹