Yhteensopivuus Harman/kardon Onyx Studio 6, 3,7V, 3500mAh





Item 1 of 4
Yhteensopivuus Harman/kardon Onyx Studio 6, 3,7V, 3500mAh
Tuotetiedot
Tekniset tiedot:
- Varaosa: Akku
- Akun kapasitetti: 3500mAh
- Jännite: 3.7V
- Yhteensopivuus: Harman Kardon Onyx Studio 5, Onyx Studio 6, HKOS6GRYSG, HKOS6BLKSG
| Tuotenro | 9c530c802d8f2e7231f1bf978 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128154075 |
| Jännite | 3,7 V |
| Sopii merkkiin | JBL |
| akun tyyppi | Li-ion |
| Ylilataussuoja | Kyllä |
| Mitat | 76,50 x 19,50 x 19,50 mm |
| Kapasiteetti | 3500 mAh |
Akku korvaa:
- IAA007NA
- ID997
Akku on yhteensopiva seuraavien mallien kanssa:
- Harman/kardon HKOS6BLKSG
- Harman/kardon HKOS6GRYSG
- Harman/kardon Onyx Studio 5
- Harman/kardon Onyx Studio 6
Näytä kaikki
Arvostelut
2025-07-29
Toimii odotusten mukaisesti Onyx Studio 6:ssa.
G
Gunnar
2024-10-01
G
Geir
2024-06-14
S
Svein
2023-07-21
2023-07-07
- ‹
Kategoriat
Harman/kardon Onyx Studio 6, 3,7V, 3500mAh
11,99 €