SiGN iPhone USB-C PD Pikalaturi 20W USB-C - Lightning -kaapelilla, 2m - Valkoinen





SiGN iPhone USB-C PD Pikalaturi 20W USB-C - Lightning -kaapelilla, 2m - Valkoinen
SiGN iPhone USB-C PD Pikalaturi 20W USB-C - Lightning -kaapelilla, 2m - Valkoinen
Tehokas SiGN:n seinälaturi, joka tukee pikalatausta. Lataa iPhone, iPad ja Android-laitteesi USB-C Power Delivery -liitännällä ja koe ennennäkemätön nopea lataus. Tällä seinälaturilla voit ladata yhteensopivia älypuhelimia nopeasti 0 prosentista 50 prosenttiin - vain 30 minuutissa!
Mukana tulee käytännöllinen, pitkä ja kestävä SiGN:n USB-C–Lightning-kaapeli. Tällainen Lightning-kaapeli auttaa lataamaan ja synkronoimaan iPhonen ja iPadin. Tämä latauskaapeli on valmistettu kestävästä materiaalista, joka tekee siitä paljon kestävämmän kuin useimmat muut markkinoilla olevat kaapelit.
Tekniset tiedot:
Väri: Valkoinen
Merkki: SiGN
- Yhteensopiva: iPhone 14/13/12/11/X/XR7XS -sarja
Seinäsovitin:
Portti: 1 x USB-C
Teho: 20W
Nopea lataus: Kyllä
Tulo: 100v-240V-60/50Hz
Lähtövirta: 5V/2,1A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
Kaapeli:
Liitäntä: USB-C - Lightning
Virta: 2,1 A
Pituus: 2 metriä
*Pikalataus USB-C PD:llä (Power Delivery) toimii seuraavissa: iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS Max, iPhone X/XS, iPhone XR, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPad
| Tuotenro | SN-USBCL-IP-2M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Matkapuhelinlaturi |
| Merkki | SiGN |
| Väri | Valkoinen |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Ampeeri | 2.4 A |
| Vaikutus | 20 W |
| Latausportti | USB-C |
| Lähtöjen määrä | 1x USB-C |
| Yhteys laitteeseen | Lightning |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
- ‹
- …