Ugreen US255 50122 USB-C (suora & kulma) PD/QC-kaapeli 60W 0.5m - harmaa






Item 1 of 5
Ugreen US255 50122 USB-C (suora & kulma) PD/QC-kaapeli 60W 0.5m - harmaa
Tuotetiedot
Ugreen US255 50122 USB-C kaapeli tekee laitteiden lataamisesta ja käytöstä helppoa. Kulmaliitännän ansiosta pelaaminen, leffat ja muut hetket sujuvat mukavammin – johto ei ole tiellä. Monipuolinen ja kestävä kaapeli soveltuu erinomaisesti sekä kotona että matkalla.
- Väri: harmaa
- Yhteensopivuus: USB-C laitteet (puhelimet, tabletit, kannettavat jne.)
- Ominaisuudet: PD 60W pikalataus, QC 3.0, FCP, datasiirto 40 Mb/s
- Lisätiedot: suorakulmainen ja kulmaliitin, pituus 0,5 m, kestävä alumiinikuori
Hyödyt: Ugreen US255 50122 USB-C kaapeli
- Lataat tai käytät laitetta mukavasti ilman johdon häiriötä – kätevä kulma!
- Nopea 60 watin teho sopii isommallekin laitteelle, oli kyseessä puhelin tai tietokone.
- Kestävä rakenne ja alumiinikotelo takaavat pitkäikäisen käytön.
- Turvaa sujuvat pelikokemukset jopa ladattaessa – suoraviivainen liitäntä helpottaa käyttöä.
| Tuotenro | 155994 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 6957303803729 |
| Tuotetyyppi | Latauskaapeli |
| Merkki | Ugreen |
| Väri | Harmaa |
| Kaapelin pituus | 0.5 m |
| Ampeeri | 3 A |
| Vaikutus | 60 W |
| Yhteys laitteeseen | USB-C |
| Yhteys virtalähteeseen | USB-C 1 |
Näytä kaikki
Ugreen US255 50122 USB-C (suora & kulma) PD/QC-kaapeli 60W 0.5m - harmaa
11,00 €