Yhteensopivuus Apple MNNN2LL/A, 3,8V, 270mAh




Item 1 of 3
Yhteensopivuus Apple MNNN2LL/A, 3,8V, 270mAh
Tuotetiedot
Korkealaatuinen, kolmannen osapuolen valmistama vaihtoakku.
Tekniset tiedot:
- Varaosa: Akku
- Akun kapasitetti: 270 mAh
- Yhteensopivuus: Apple Watch 2, 38 mm
| Tuotenro | 714ff7913ba31db325a5a97ed |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128123811 |
| Tuotetyyppi | Akku, Paristo |
| Jännite | 3,8 V |
| Sopii merkkiin | Apple |
| akun tyyppi | Li-polymeeri |
| Mitat | 26.26 x 16.65 x 5.47 mm |
| Kapasiteetti | 270 mAh |
Akku korvaa:
- A1760
Akku on yhteensopiva seuraavien mallien kanssa:
- Apple MNNN2LL/A
- Apple MP032LL/A
- Apple Watch 2 38mm
Näytä kaikki
Kategoriat
Apple MNNN2LL/A, 3,8V, 270mAh
11,99 €